POLSKA
Portal "Muzyka Country" - http://www.muzyka-country.pl
Miesięcznik transportu drogowego - http://www.polskitraker.pl
Portal poświęcony muzyce country - http://www.saloon.pl
VORTAL MUZYKI FOLKOWEJ - http://www.folkowa.art.pl
Karczma Stara Stajnia, Zawidowice - http://www.stara-stajnia.pl
Western City Rudnik k/Grudziądza - http://www.rancho.tfirma.pl
Western Piknik, Sułomino - http://www.western-piknik.pl
Western City “Mrongoville” - http://www.mrongoville.pl
FORUM COUNTRY MUSIC - http://www.countrymusic.fora.pl
Country Club, Luboń k/Poznania - http://www.country.pl
Wortal o muzyce country - http://www.country.wortale.net
O muzyce country - http://moja-muzyka-country.blog.onet.pl
Miasteczko westernowe w Karpaczu - http://www.western.com.pl
Szkoła Jazdy Konnej PA-TA-TAJ - http://www.patataj.com
Dolnośląskie Centrum Westu - http://www.western.one.pl
Miasteczko Western - Wrocław - http://www.jackscity.pl
Forum o tańcu country - http://www.tanieccountry.fora.pl
Instrumenty ludowe - http://www.instrumenty_ludowe.w.interia.pl
Agencja Artystyczna "Szybki Montaż" - http://www.szybkimontaz.pl
Water & green - kompleksowe usługi ogrodowe - "http://www.watergreen.pl"
Namioty na imprezy okolicznościowe - http://www.ecotent.pl
Katalog stron Gwiazdor - http://www.gwiazdor.pl

USA
Country Music Television - http://www.cmt.com
ROUGHSTOCK - http://www.roughstock.com
Billboard Music Charts - http://www.billboard.com
About Country Music - http://countrymusic.about.com
Christian Country Music Assiociation - http://www.ccma.cc
Country Music Assiociation - http://www.countrymusic.org
Great American Country - http://www.gactv.com
Goodwin Music - http://www.goodwinmusic.com
Radio KQLX - http://www.kqlx.com
Grand Ole Opry - http://www.opry.com
Country Music Hall Of Fame - http://www.halloffame.org
Grammy - http://www.grammy.com
Country Weekly - http://www.countryweekly.com
Academy of Country Music - http://www.acmcountry.com
CMA Awards - http://www.cmaawards.com
CMA Music Festival - http://www.cmamusicfestival.com
Country Charts - http://www.countrycharts.com
Country Review - http://www.countryreview.com
Country lyrics - http://www.cowboylyrics.com
The Pedal Steel Pages - http://www.b0b.com
Tennessean - http://www.tennessean.com
Women of Country - http://www.womenofcountry.com

EUROPA
Country w Czechach - http://country-ahoj.3nec.cz
Bluegrass & Country Music Association of Italy - http://www.bcmai.it
Dobro fest, Słowacja - http://www.dobrofest.sk
Dutch Country Music Association - http://www.dcma.nl
Europen World of Bluegrass Association - http://www.ewob.org
Irish Country Music - http://www.irishcountrymusic.com
Country Music in Switzerland - http://www.country-music.ch
Country Music in Britain - http://www.cmib.co.uk
Country Music Messe in Berlin - http://www.countrymusicmesse.de
Country Music Austria - http://www.country-music.at
Bluegrass Assiciation of the Czech Republic - ttp://www.bacr.cz
Country Music People - http://www.countrymusicpeople.com
Country Festival Skjak, Norwegia - http://www.countrynorway.com
Infobudka, Słowacja - http://www.infobudka.sk
Festival na pomezi, Czechy - http://www.pomezi.wz.cz
Country Meeting Point Magazin, Niemcy - http://www.country-meeting-point.de
Lithuanian Country Musicans Association - http://www.country.lt
Howdy Yall Online Magazin - http://www.howdyall.net
Independent Country Music Association, Germany - http://www.allmusicreview.com